• تکنیک های سئوی کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه چیست؟ چه تکنیک های دارد؟

اصطلاح سئو کلاه سیاه برای معرفی تکنیک های است که هدفش فریب ربات­های گوگل و گرفتن جایگاه در زمان خیلی کم است. در گذشته این تکنیک­ها خیلی در کسب جایگاه تاثیر داشت، تا این­که گوگل کم­کم آن تکنیک­ها را شناسایی کرد و برای جلوگیری از تاثیر هر کدام روشهایی پیدا کرد.

در این مقاله آموزشی هدف ما آموزش تکنیک­های سئو کلاه سیاه است و قصد داریم روش­هایی که به ظاهر سئو سایت تاثیر مثبتی دارند منتها در عمل موجب  جریمه سایت شما می­شود. این تاکتیک­ها که غیر اخلاقی هستند به درد جستجو کننده نمی­خورد به این دلیل از سمت موتور جستجو جریمه می­شود.

در ادامه بیشتر راجع به سئوی کلاه سیاه صحبت خواهیم کرد، برای دانستن این اطلاعات ارزشمند همراه ما باشید.

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه مجموعه­ای از تمام تکنیک­هایی است که برای کسب جایگاه در زمان کم بتوان استفاده کرد. البته با استانداردها و الگگوریتم­هایی که گوگل دارد در تضاد است. باز اگر بخواهیم این تعریف را ساده­تر بیان کنیم باید بگوییم که تکنیک­های کلاه سیاه روشی برای فریب موتور جستجو است تا سایت ما جایگاه بهتری داشته باشد.

تکنیک­های کلاه سیاه فقط برای لینک سازی خارجی نیستند، بلکه در اموزش تولید محتوا ، لینک سازی داخلی و روش­های کلاه سیاه زیادی وجود دارند. خب با این حال باز هم از این تکنیک استفاده می­شود.

اصلا چرا تکنیک های سئو کلاه سیاه وجود دارد؟

حالا که این روش­ها از طرف گوگل محکوک می­شوند پس چرا نوشته می­شوند؟ یا آموزش داده می­شوند؟ مقالات آموزشی در این حوزه سئو، توسط متخصصین سئو یا کسانی که در این زمینه سئو فعالیت دارند نوشته می­شود. این افراد حرفه­ای جستجوی کلمات را آنالیز می­کنند و مقاله­ای که نگارش می­کنند با هدف کسب جایگاه در عبارات مشخصی خواهد بود.

شاید مهم­ترین دلیل  وجود این دسته از مقالات ، تقاضای بالا و تعداد جستجوی آن است. خیلی از افراد هم دنبال یادگیری تکنیک­های سئو کلاه سیاه هستند و این یک فرصت است تا بازدید کننده را جذب کنند.  وقتی تکنیک­های ممنوع گوگل را می­شناسید، می­توانید بهترین روش­ها که درست و اصولی هستند را در سایت پیاده کنید . زیرا دیگر از روش درست و روش نادرست آگاه هستید.

روش‌­های آموزش کلاه سیاه که مساوی با نابودی رتبه است

 

لطفا توجه کنید که برای به دست اوردن جایگاه در گوگل نباید هدف اصلی که رضایت کاربر است را فراموش کنید. هر تکنیک یا ایده  که با هدف شما مخالف است یا سئو کلاه سیاه است یا به کلاه سیاه تبدیل خواهد شد.

زیرا سئو کلاه سیاه یک زیاده روی در اجرای صحیحی تکنیک اصول سئو است. اقداماتی را که نام می­بریم باعث می­شود رنگ سایت شما از سفید به سمت سیاه بیاید:

  • بهینه سازی بیش از حد سایت
  • تکنیک­های سئو کلاه سیاه در محتوا
  • روش بلک چت در لینک سازی
  • اسپم کردن صفحه نتایج گوگل
  • سئومنفی یا کاهش عمدی رتبه از سایت رقیب
سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه

تاکتیک های سئو کلاه سیاه که باید از آن دوری کنید

از این تکنیک ها لطفا دوری کنید تا جایگاه خود را از دست ندهید

1.      بمباران کلمه کلیدی

موتورهای جستجو کلمه­های کلیدی را در وب سایت­ها  بررسی می­کنند تا ببینند مناسب جستجو هستند یا خیر. همیشه زیاد چیزی خوب نیست. گاهی افراد فکر می­کنند باید کلمات کلیدی زیادی داشته باشند  تا به سایت خود کمک کنند. اگر شما وب سایت خود را با یک لیست طولانی کلمه کلیدی مشاهده نمودید پس سایت را بمباران کلمه کلیدی پیش گرفته. افراد هم از کلمات کلیدی که در یک پاراگراف بیش از چند بار استفاده شده باشد استفاده نمی­شود.

فرض کنید یکی در خیابان به شما بگوید سلام من کیف پولم را گم کرده­ام. یک کیف پول زیبا که هرکسی هم دلش یک کیف پول می­خواهد ف همه دوست دارند از این کیف پول داشته باشند تا پولشان در کیف پول در امان باشد. شما شک می­کنید که این فرد مشکل روانی دارد یا خیر؟ چون هیچ کس اینجوری حرف نمی­زند. یک وب سایت نباید اینطوری صحبت کند. بمباران سوال یک روش غیر اعتماد است که حتما باعث رنگ دهی شما نمی­شود.

2.      کلمات کلیدی بی ربط و محتوای بی کیفیت

کسانی که وب سایت آب­زیرکا دارند دنبال این هستند که محتواهای طولانی را خلق کنند که به درد مصرف انسان نمی­خورد . مانند تاکتیک­های سئو کلاه سیاه که مربوط به کلمات کلیدی است و استفاده از کلمات کلیدی بی­ربط  و محتوای بی­کیفیت ایده درستی نیست.

3.      تکثیر محتوا

لطفا این کار را انجام ندهید! چون هم دزدی و کپی برداری است و موتورهای جستجو این موضوع را تشخیص می­دهند. وقتی در نتایج جستجو تمام سایت­ها مشابه باشند این کار بسیار زشت و خسته کنند می­شود. هیچ کس دوست ندارد در سایت­هایی بچرخد که که در آن مطالب تکراری ببیند.

روی محتوای خود تمرکز کنید و به محتوای ارزشمند پایبند باشید. شاید شما نیاز پیدا کردید که از یک ابزار تکثیر استفاده کنید تا مرتکب سرقت نشوید..

4.      پنهان کاری

یک لحظه تصور کنید در جستجوی گوگل بهترین نتیجه را پیدا کرده­اید و روی لینک کلیک می­کنید اما چیزی جز همان وب سایت ساده مشاهده نمی­کنید. یک سایت پنهان شده دو مجموعه اطلاعات متفاوت را نشان می­دهد. پنهان کاری یا همان مخفی سازی در واقع گول زدن موتورهای جستجو است که در مورد محتوای درون یک سایت فریبکاری می­کنند. این کار کاربرانی که از سایت شما بازدید می­کنند را ناراضی می­کند.

5.      نظرات هرزنامه

نظرات بیشتر وقت­ها دارای محتوای سرگرم کننده و مفید هستند. اما موتور جستجو باید آن­ها را چک کند. این کار باعث می­شود متخصصان مارموز سئو بخواهند کلمات کلیدی تبلیغ کنند. حواستان به ایجاد امنیت باشد در غیر این­صورت بخش­های نظرات با تبلیغات نا مربوط پر می­شود.

اگر لینک­های هرز در نظراتتان باشد به احتمال زیاد در خطر جریمه شدن خواهید رفت بنابراین لینک های با کیفیت بسازید.

سرقت دامنه سایت

سرقت دامنه سایت

6.      سرقت دامنه

هرکسی بعضی اوقات دچار اشکالات تایپی می­شود. استفاده از این اشتباهات تایپی برای هدایت کاربران به یک سایت خبیثانه است. این اشتباه  خیلی ساده است که افراد بدجنس می­توانند عمدا یک دامنه بایک o در آخر آن خریده باشند.

سارقان دامنه این خطاها را پیش از از این­که دارندگان دامنه متوجه شوند پیدا می­کنند. یک شخص در سئو ممکن است نام اشتباه  هجی  شده دامنه­ای را امتحان کند تا به سایت هدایت شود تا این سایت بازدید بیشتری بگیرد. بعضی از افراد گیج می­شوند و بسیار خشمگین می­شوند . این بازدید کنندگان آن بازدیدکنندگان هدف شما نیستند. یکی از روش­های خبیثانه ای است که دراین مقاله آورده شده است. موتور جستجو چنین رفتاری را دوست ندارد و ممکن است بخواهد شما را از فهرست حذف کند.

(تکنیک های سئو کلاه سیاه.کسب جایگاه در زمانی کم.)

توسط |2021-01-19T00:56:30+03:30مارس 19th, 2021|سئوی خارجی|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه