آموزش تولید محتوا متنی سئو شده برای سایت2020-12-31T14:38:53+03:30

Project Description

آموزش تولید محتوا متنی

برای آموزش تولید محتوا متنی سئو شده برای سایت نیازی به پیش‌زمینه نویسندگی وجود ندارد. تولید محتوای متنی مانند هر مهارت و حرفه‌ی دیگری دارای قوانینی است. اگر تمایل دارید که آموزش تولید محتوا متنی سئو شده را سپری کنید تا بتوانید از طریق تولید محتوا برای سایت کسب درآمد کنید، کافی است که اصول اولیه آن را بدانید. پس از آن با تکرار و تمرین مداوم در محتوا نویسی مهارت کسب خواهید کرد. اما در این راه چه اقداماتی لازم است؟

برای گذراندن آموزش تولید محتوا چه خصوصیات اخلاقی لازم است؟

قبل از شروع آموزش تولید محتوا، چه خصوصیات اخلاقی در خود پرورش دهیم؟ خصوصیات اخلاقی محتوا نویس چیست؟ یا اگر شغل محتوا نویسی را انتخاب کردید، بعد از مدتی چه خصوصیاتی در شما بروز خواهد کرد؟

اگر قصد دارید که آموزش تولید محتوا ببینید و در شغل محتوا نویسی مشغول به کار شوید، نیاز به تلاش و پشتکار مداوم دارید. محتوا نویسی مانند هر شغل دیگری سختی های خودش را دارد. این را بدانید که قرار نیست با گذراندن یک دوره و کار کم پول پارو کنید. شما پس از گذراندن آموزش تولید محتوا نیاز به تمرین و تکرار فراوان دارید. خوبی این شغل این است که می‌توانید به صورت دورکاری و از هر جایی که هستید درآمد خود را کسب کنید. به دلیل پیشرفت تکنولوژی و نیاز مبرهنی که برای تولید محتوا وجود دارد، با کسب این مهارت، کار شما تضمین شده است. در ادامه کار پیدا کردن برای محتوا نویسی را به شما آموزش خواهم داد.

در نظر داشته باشید که در اوایل کار، تولید محتوای متنی (حتی اگر نویسنده‌ی ماهری باشید) زمان زیادی از شما خواهد گرفت. برای همین هم یکی از خصوصیات اخلاقی مهمی که هر محتوا نویسی باید کسب کند، صبور بودن است. بعد از مدتی قادر خواهید بود که محتوای 1000 کلمه‌ای را در 45 دقیقه الی 1 ساعت تولید کنید. به خاطر داشته باشید که درست است که محتوا نویسان اغلب به صورت فریلنسری فعالیت می‌کنند، ولی اگر به اندازه ساعات کاری یک کارمند کار کنید، در همان اندازه کسب درآمد خواهد کرد. البته که این شغل می‌تواند برای افراد شاغل به عنوان یک شغل جانبی و کسب درآمد اضافی نیز در نظر گرفته شود.

مزایای کار تولید محتوا

از مهم‌ترین مزایای شغل محتوا نویسی یا تولید محتوا می‌توان به دور کار بودن آن اشاره کرد. همان طور که در بالا نیز گفته شد، از هر جایی که باشید به یک سیستم برای تایپ نیاز دارید تا کار خود را به انجام برسانید. نیازی به بودن در یک شرکت به خصوص یا ساعات کاری خاصی ندارید. (البته این را نیز در نظر بگیرید که اگر استخدام یک شرکت شوید، این احتمال وجود دارد که از شما انتظار یک ساعت کاری محصوص و رفتن به یک محل کاری بخصوص را داشته باشند.)

از دیگر مزایای تولید محتوا این است که کار برای محتوا نویسی بسیار است. به دلیل نیاز بالایی که به این شغل و حرفه وجود دارد، شما به آسانی میتوانید کار پیدا کنید و یا پروژه بگیرید.

درآمد خوب از دیگر مزایای محتوا نویسی است. اگر فریلنسر باشید و به اندازه ساعات کاری یک کارمند کار کنید (8الی9 ساعت در روز) برابر حقوق قانون کار درآمد کسب خواهید کرد. اگر در این کار حرفه‌ای شوید نیز، دو برابر قانون کار کسب درآمد از طریق تولید محتوا خواهید داشت.

چگونه پروژه تولید محتوا بگیریم؟

افرادی که آموزش تولید محتوا می‌بینند، از چند طریق می‌توانند پروژه‌های تولید محتوا دریافت کنند و مشغول به کار شوند. آسان ترین کار استفاده از سایت‌های استخدامی است. سایت هایی مثل جابینجا، ایران استخدام، ای استخدام، کاربوم و … . می‌توانید در این سایت‌ها ثبتنام کنید و در رزومه خود دانستن حرفه محتوا نویسی را قرار دهید. یا حتی در بخش جستجوی هر کدام از این سایت‌ها، شغل محتوا نویسی را جستجو کنید تا بتوانید از میانشرکت هایی که به محتوا نویس نیاز دارند انتخاب کرده و برایشان رزومه ارسال کنید.

دومین کاری که می‌توانید برای پیدا کردن کار در زمینه تولید محتوا کنید، این است که به سایت های تولید محتوا بپیوندد. سایت هایی مثل رایا مارکتینگ، فرامحتوا، الو محتوا و … سایت هایی هستند که از پروژه های تولید محتوایی که می‌گیرند را به فریلنسرهای فعال در زمینه تولید محتوا می‌سپارند. به این ترتیب شما همواره با یک شرکت سر و کار دارید و نگران این نخواهید بود که دستمزد شما پرداخت نشود.

سومین کاری که پس از آموزش تولید محتوا و مشغول شدن در حرفه‌ی محتوا نویسی می‌توانید انجام دهید، این است که با سایت های برتر در گوگل تماس بگیرید و رزومه و نمونه کارهای خود را برای آن ها ارسال کنید. برای این کار بهتر است که کلید واژه های مرتبط با موضوع مورد علاقه خود را در گوگل جستجو کنید و با سایت های برتر گوگل در ارتباط باشید.

اگر هیچ کدام از موارد بالا برای شما کارساز نبود، در صورتی که واقعا محتوا نویس خوبی هستید و آموزش تولید محتوا را به صورت حرفه‌ای کسب کرده‌اید، با من (نگین اسکندری) در ارتباط باشید تا شما را برای گرفتن کار در  زمینه‌ی محتوا نویسی کمک کنم.

چگونه با تولید محتوا پیشرفت کنیم؟

برخی از افراد به این فکر می‌کنند که با تولید محتوا چگونه می‌توانند پیشرفت کنند؟ آیا تولید محتوا تنها برای کسب درآمد است؟ آیا تولید محتوا آینده دارد؟ باید بگویم بله! تولید محتوا مانند هر شغل دیگری آینده‌دار است. علاوه بر اینکه شما در زمینه‌هایی که می‌نویسید اطلاعات بسیاری بدست می‌آورید و می‌توانید در موضوعات مورد علاقه‌ی خود به کار کردن ادامه دهید. این امکان هم وجود دارد که در خود کار محتوا نویسی پیشرفت کنید.

اغلب محتوا نویسان بعد از مدتی به عنوان کارشناس تولید محتوا در شرکت ها مشغول به کار می‌شوند. برخی از افرادی که آموزش تولید محتوا می‌بینند، به تاسیس سایت و داشتن کسب و کاری اینترنتی برای خودشان فکر می‌کنند. برخی وارد حوزه سئو می‌شوند و … . کار محتوا نویسی بسیار بیشتر از آن‌چه که به آن فکر می‌کنید برای یک محتوا نویس پیشرفت به همراه خواهد آورد. فقط باید صبود باشید. وقتی برای آموزش در تولید محتوا و شروع حرفه‌ی تولید محتوا روی آوردید 2 الی 3 سال آینده‌ی خود را به محتوا نویسی و پیشرفت در این شغل و موارد جانبی مورد علاقه خود اختصاص دهید.

به این ترتیب می‌توانید موضوعات مورد نیاز جامعه را بفهمید، در زمینه‌های مورد نیاز اطلاعات کسب کنید (یعنی هم‌زمان که تولید محتوا می‌کنید واز محتوا نویسی کسب درآمد می‌کنید) و در بیاموزید که برای پیشرفت در این کار چه مواردی را نیاز خواهید داشت. در این مدت با کار مداوم و کسب و تجربه و حرفه‌ای تر شدن، شما راه های پیشرفت را خواهید یافت.

چگونه آموزش تولید محتوای خوبی را تجربه کنید؟

من، نگین اسکندری به همراه تیم آموزش تولید محتوای حرفه‌ای به شما کمک می‌کنیم که در عرض یک ماه به صورت حرفه‌ای در زمینه تولید محتوا آموزش ببینید. در این مسیر شما به مدت یک ماه، هر روز تولید محتوا خواهید کرد. به این ترتیب هم تمرینی میشه برای شروع کارتون و هم در این مدت ه صورت حرفه‌ای تولید محتوا رو آموزش خواهید دید. نمونه کارهای شما در همین سایت با نام خود شما بارگزاری خواهند شد تا در صورت نیاز به نمونه کار لینک ها را در اختیار کارفرمای خود قرار دهید. پس از این مدت و انجام تمامی تمریناتتون تا گرفتن پروژه‌ی اول و کسب درآمد همراه شما خواهیم بود.

برای گذراندن آموزش تولید محتوا می‌توانید با شماره 09339556389 از طریق واتساپ در ارتباط باشید.