• هشتگ فارسی

کارایی ها و لزوم و نحوه استفاده از ” هشتگ های اینستگرام “

هشتگ چیست؟

هشتگ اینستگرام آموزش

هشتگ اینستگرام چیست؟

هشتگ های اینستگرام ، گونه ای از دسته بندی است که پست های مرتبط را به هم وصل می کند. علاقه مندان به آن دسته بندی آن هشتگ را دنبال می کنند تا مطالب مورد نظرشان را (توسط هر فردی که قرار می گیرد) ببینند. مثلا یک فرد به ورزش تنیس علاقه دارد، افراد زیادی دی دنیا هستند که به این ورزش میپردازند و پست های مرتبط با آن را به اشتراک می گذارند اگر این افراد منتشر کننده پست های تنیس در قسمت کپشن خودشان از هشتگ تنیس به صورت #tenis استفاده کنند، افرادی که این دسته بندی را دنبال می کند می توانند پست های آن ها را نیز ببینند. به این ترتیب فرد پست گذارنده لایک و کامنت و ویو دریافت می کند و فرد دنبال کننده آن هشتگ نیز به پست های مورد پسند خود دسترسی پیدا می کند. هشتگ کاری شبیه گوگل با اینستگرام و دیگر شبکه های اجتماعی می کند.


کارایی هشتگ های اینستگرام چگونه است؟

هشتگ اینستگرام آماده

هشتگ اینستگرام آماده

هشتگ های اینستگرام وظیفه انتشار پست های مرتبط به یک موضوع را به عهده دارند. این گونه هست که ما می توانیم به موضوعات مورد علاقه خود راحت تر دسترسی داشته باشیم و تنوع پست بسیاری را در مورد آن موضوع ببینیم.

علاوه بر این موارد، کارایی هشتگ ها برای فردی که پست را قرار می دهد، دیده شدن هر چه بیشتر پست هایش است. و این موضوع باعث گرفتن لایک و ویو بیشتر می شود. همچنین در صورتی که این پست مورد پسند عده زیادی قرار بگیرد، وارد قسمت اکسپلور اینستگرام میشه ولی همون طور که می دانید اکسپلورر هر فرد با دیگری متفاوت هست و این که بیشتر چه موضوعی را دنبال میکند با کمک همین هشتگ هایی که زیر هر پست هست برای اینستگرام مشخص می شود و همین گونه هم هست که پست شما به اکسپلورر فردی راه میابد که پست های مشترک با هشتگ مورد استفاده شما را بیشتر می بیند.

.


هشتگ اینستگرام چیست؟

هشتگ اینستگرام آموزش

 .

چرا لازم است که از هشتگ استفاده کنیم؟

این سوال سوالی هست که با خواندن جواب دو سوال بالا به آن پی خواهید برد ولی اگر بخواهم به طور خلاصه بگویم، استفاده از هشتگ در اینستگرام برای بدست آوردن موارد زیر اهمیت دارند:

 • لایک
 • کامنت
 • ویو
 • رفتن به اکسپلور اینستگرام
 • دیده شدن بیشتر پست یا استوری
 • معرفی کسب و کارتان به مخاطبین هدف
 •  و جذب مخاطبین هدفمند

چگونه از هشتگ گذاری در اینستگرام استفاده کنیم؟

هشتگ گذاری قوانین ساده ای دارد هرچند که پیدا کردن هشتگ های مناسب به همان اندازه پیچیده است. و اگر به درستی انجام شود تاثیر بالایی در کارایی پیج شما دارد.

من می توانم شما را در پیدا کردن هشتگ های مناسب کمکتون کنم

 • هشتگ ها دسته بندی هایی هستند که شما به پست خود ارجاع می دهید، پس حتما باید با پست شما مرتبط باشند تا مورد توجه قرار بگیرند.
 • هشتگ ها نباید آن قدر تکراری باشند که اینستگرام از پیج شما بدش بیاید. (برای هر پست هشتگ های جدید ولی مرتبط پیدا کنید به این صورت حتی به دیده شدن هر چه بیشتر پست هایتان نیز کمک کرده اید.)
 • همان طور که می دانید، در هر پست بیش از 30 هشتگ نمی توان وارد کرد. (برای همین هم هست که برخی افراد ادامه هشتگ هایشان را در کامنت ها قرار می دهند.)
بهترین هشتگ های اینستگرام کدام هستند

بهترین هشتگ های اینستگرام کدام هستند

 • هشتگ ها باید به نحوی قرار بگیرند که باعث زشت شدن متن شما نشوند. اینکه زیر هر پستی که قرار می دهید، 30 هشتگ را ردیف کنید، از زیبایی و اعتبار پست شما می کاهد.

چگونه شما را در نوشتن متن هر پست و قرار دادن هشتگ کمک کنم؟

 • هشتگ های خاصی وجود دارند که طولانی تر از هشتگ های تک کلمه ای هستند، این هشتگ ها برای جذب مخاطب های خاص بسیار مناسبند. (مثل هشتک #ضیقی_نباش ) برای پیدا کردن این نوع هشتگ ها نیاز به زمان و تحقیقات بسیار در اینستگرام در زمینه موضوعات مورد نظرتون دارید که این بررسی ها از یک ماه تا بعضا چندین ماه طول می کشد.
توسط |2020-02-04T00:08:43+03:30فوریه 3rd, 2020|اینستگرام, هشتگ|دیدگاه‌ها برای کارایی ها و لزوم و نحوه استفاده از ” هشتگ های اینستگرام “ بسته هستند

درباره نویسنده :

من همیشه قبل از نوشتن هر متنی به این فکر میکنم که چه کسی قرار هست این مقاله رو مطالعه کنه؟ و جالبه که اصلا حوصله این رو ندارم که برای گوگل محتوا رو سئو کنم! یک سری فاکتور های اولیه رو رعایت میکنم و محتوا رو منتشر می‌کنم. بلکه در سال های آینده که کمی وقت داشتم برگردم و مقالات رو بر اساس سئو بنویسم که رتبه بگیرند! کلا هم سیاست من در نوشته این هست که مختصر و مفید بنویسم که مخاطب سریع جواب رو بگیره بره!!! خب زمان توی این دنیا از هر چیزی با ارزش تره ... :)