• محتوا نویسی

محتوای ضروری سایت

محتوا هایی که وجود آن ها در سایت ضروری است.

برای نوشتن این صفحات حتی یک روز تمام وقت بگذارید، اما نه در ابتدای کار!

یک سری صفحات هستند که مثل کت و شلوار سایت می مانند و وجود آن ها در سایت اعتبار و شخصیت سایتتان را به همراه دارد و از ضروریات هر سایت رسمی ای به حساب می آید. برای همین هم باید برای نوشتن آن ها به دقت و با حوصله، وقت صرف کرد اما نه در ابتدای کار!

نحوه آموزش این صفحات را با کلیک بر روی هر کدامشان می توانید یاد بگیرید. صفحاتی مثل:

صفحاتی هستند که باید در سایت شما جای داشته باشند که اگر احیانا کاربری در ارتباط گرفتن با سایت شما به شک افتاد با خواندن آن ها ابن اعتماد بازگردد. و این موضوع بسیار مهم است چون شما تنها همان زمان وقت دارید که او را مشتری خود سازید و اگر این فرصت را از دست بدهید ممکن است بازگشت آن مشتری مدت ها به طول انجامد. ولی این کار در همان ابتدای کار وقت کشی است.

اگر در ابتدای کار وقت خود را در نوشتن این صفحات هدر کنید مثل این میماند که از کاری مطمئن نیستید و می خواهید برای آن مجوز بگیرید! در حالی که تا زمانی که آن کار به حدی از درآمد نرسیده است گرفتن مجوز و … بی فایده است.

توسط |2020-01-15T14:55:14+03:30ژانویه 16th, 2020|کسب و کار|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

من همیشه قبل از نوشتن هر متنی به این فکر میکنم که چه کسی قرار هست این مقاله رو مطالعه کنه؟ و جالبه که اصلا حوصله این رو ندارم که برای گوگل محتوا رو سئو کنم! یک سری فاکتور های اولیه رو رعایت میکنم و محتوا رو منتشر می‌کنم. بلکه در سال های آینده که کمی وقت داشتم برگردم و مقالات رو بر اساس سئو بنویسم که رتبه بگیرند! کلا هم سیاست من در نوشته این هست که مختصر و مفید بنویسم که مخاطب سریع جواب رو بگیره بره!!! خب زمان توی این دنیا از هر چیزی با ارزش تره ... :)

ثبت ديدگاه